Jak przedstawiać siebie jako projektanta mody

Jestem i wielce podekscytowany, żeby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, który jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, że tak ładnie się zajmuje się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to rzeczywiście kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż istnieje zatem ogromnie istotne dla każdego procesu twórczego, by stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co to jest tak kreatywne. Uwielbiam, iż pracuję z ludźmi, którzy posiadają perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem ogromnie optymistycznym facetem. Jestem zapaleńcem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na wszystkie kreatywne typy na tym świecie. Więc jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, a jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz