Zdrowa skóra

Wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej. Zdrowa skóra sprawia, iż ​​wyglądamy młodziej i czujemy się piękniejsi. Oprócz kosmetycznych zalet zdrowej skóry należy wziąć pod uwagę inne korzyści zdrowotne. Nasza skóra została zaprojektowana jako bariera ochronna, która powstrzyma bakterie, wirusy i inne zanieczyszczenia przed dostaniem się do organizmu.

Zdrowe odżywianie to znakomity sposób na zachowanie zdrowej skóry, ale dodawanie witamin i suplementów mineralnych działa jak ubezpieczenie.

Zobacz:Skleroterapia we Wrocławiu

Wolnorodnikowe uszkodzenia są w skórze, tak jak w każdej innej części swego ciała. Witaminy przeciwutleniające, takie jak witamina A, C i E, są potrzebne w zapobieganiu tym uszkodzeniom.

Witaminy przeciwutleniające, takie jak witamina A, witamina C i witamina E, są ważne dla zdrowej skóry, albowiem to teraz te witaminy są odpowiedzialne za kontrolowanie szkód, które wytwarzają wolne rodniki, produkty uboczne wytwarzania energii w systemie i zanieczyszczenia środowiska. . Te wolne rodniki uszkadzają kolagen oraz elastynę, jakie są włóknami podtrzymującymi skórę. W ilość jak przychodzi do tegoż uszkodzenia, pojawiają się zmarszczki oraz brak młodzieńczej elastyczności. Witamina C jest nieodzowna w produkcji kolagenu, dzięki czemu jest obowiązkowa dla wyglądu skóry i jej funkcji. Ostatnie badania wykazały nawet, że połączenie witamin C i E może pomóc w naprawie skóry uszkodzonej przez słońce.

Dodaj komentarz