Nauczanie domowe – czy odpowiednie dla twojego dziecka

Żyjemy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, że ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do dużej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z tego względu ma sens wyłącznie to, iż w wszystkim kraju oraz na całym świecie istnieje dużo ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości uczenia się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z pewnymi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, iż era informacji do pewnego stopnia ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nauka online może nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Wejdź: https://www.jasne.online/korepetycje/jezyk-polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą ułatwić ci określić, lub naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Czy jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, ponieważ wszyscy chcielibyśmy myśleć, że do pewnego stopnia jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, iż kiedy siedzisz za kierownicą dla własnej edukacji, musisz być mało dobrze niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i poczuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, żeby zdać kurs. Nie wolno winić nikogo oprócz siebie samego, jeśli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeżeli chodzi o motywowanie i tempo rozwijania się.

2) Jak daleko się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje dużo niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeżeli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być że będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w miejscu do nauki online.

3) Czy naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na ostatnie wydarzenie jest szczególnie ważna przy określaniu, albo nauka online jest w Twoim najlepszym interesie. Istnieje mnóstwo ścieżek, którymi możesz podążać, by osiągnąć pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten typ uczenia się, bardziej niż jakikolwiek inny, jest łatwy do rezygnacji z powodu apatii. Jeśli nie jesteś zdeterminowany, aby wykonywać zadania, studiować notatki i naprawdę uczyć się materiału, który jest Ci prezentowany, to faktycznie nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w pełnej ilości we naszym tempie, ale masz ograniczoną liczbę czasu na naukę materiału, nim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest dostępny za dostarczenie Ci informacji i materiałów, ale Ty jesteś odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się z owego momentu. Lub jesteś zdecydowany na tę odpowiedzialność?

Niezależnie od owego, czy jesteś pierwszym studentem, albo też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe alternatywie dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, żeby odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, iż każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, albo brak struktury, którą zapewnia dużo kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

Dodaj komentarz